ENERGY

SHOP

ENERGETICKÁ ŽUVAČKA

Bitters® energetické žuvačky sú oveľa účinnejšie, než akýkoľvek iný energetický stimulant. Veľká väčšina z nich sa vstrebáva v žalúdku a účinné látky z nich musia prejsť tráviacim traktom až do tenkého čreva, kde sa ešte len začínajú dostávať do krvi. Oproti tomu, kofeín z Bittersky sa vstrebáva sublingválne, teda v ústach žľazami priamo pod jazykom. Cesta do organizmu je tak absolútne priama, bez akýchkoľvek strát.

ENERGETICKÉ CUKRÍKY

Ďalšou možnosťou na doplnenie energie sú cukríky Bitters. Tieto cukríky fungujú na rovnakom princípe ako žuvačky a majú tú výhodu, že ich je v balení viac. Môžete sa tak o energiu podeliť aj s kamošmi. Pokiaľ Vám začne dochádzať energia v škole, na rokovaniach, v kancelárii alebo kdekoľvek inde a situácia Vám nedovolí žuť, tieto cukríky sú tá správna voľba. Nielen v kancli, ale aj pri športových výkonoch môžete byť za Flasha vďaka týmto energetickým nábojom. Ak sa chystáte na festival pripíšte si do povinnej výbavy cukríky Bitters a máte istotu, že Vám z neho nič neutečie. Vďaka cukríkom Bitters budete jednoducho nezastaviteľný vždy a všade. K dostaniu sú v niekoľkých rôznych príchutiach, tak ich ochutnajte všetky. A navyše sú bez cukru, takže sa môžete bez obáv pustiť do cmúľania.

ENERGY JERKY

Spása pre každého, koho časové možnosti sú obmedzené a potrebuje kvalitný zdroj živín. Sušené mäso od značky Bitters © vo vreckovom balení zaisťuje dostatočný prísun bielkovín a tukov, z preverených zdrojov. Na rozdiel od konkurencie nekonzumujete bežné sušené mäso, ale energetický náboj, vďaka pridaným prírodným stimulantov (kofeín, guarana). Ak si kladiete otázku: "Ako získať energiu a silu?" Potom je "Bitters Jerky" jasnou odpoveďou.

IONT DRINK

Ďalším produktom z rady Bitters je náš Iont Drink, ktorý obsahuje radu minerálov a vitamínov a je ideálnym doplnkom pri športových výkonoch alebo na doplnenie potrebných vitamínov a minerálov do Vášho tela.

SHIRATAKI CESTOVINY

Shirataki FIT nemá skoro vôbec žiadne kalórie, neobsahuje tuky, cukry, bielkoviny ani lepok. Vláknina, ktorá sa vyskytuje vo výrobku, obsahuje stopové množstvo sacharidov v podobe glukomananu, ktorý je pre ľudský organizmus takmer nestráviteľný. Iba nepatrné množstvo sa strávi v tenkom čreve a preto energetická hodnota cestovín Shirataki je iba 8kcal / 100 g!

WE ARE NOT CHEWING GUM

WE ARE ENERGY GUN