NIE SME AKO VŠETCI

Spoločnosť Bitters bola založená v roku 2013 na pôdoryse medzinárodných skúseností jej zakladateľov. Zaoberá sa predovšetkým výrobou zdravých energetických výrobkov. K výrobe vlastných výrobkov využíva starostlivo vybrané továrne po celom svete, s ktorými veľmi dôsledne a odborne konzultuje a testuje funkčnosť a kvalitu svojich výrobkov.

Prvý a dlhodobo najobľúbenejší výrobok Bitters Originál 100mg bol najzložitejší čo do dĺžky vývoja, tak i úspešného nasadenia na slovenský a medzinárodný trh. Do tej doby sa žiadnemu svetovému výrobcovi žuvačiek nepodarilo úspešne zabodovať s predajom energetických žuvačiek. V spoločnosti Bitters sme vyvinuli účinnú náplň, ktorá je zabalená do žuvacej gumy. Tvorí ju špeciálne zlisovaný kofeín, ktorý dal vďaka svojej horkosti spoločnosti názov Bitters. Samozrejme sa ponúkala možnosť primiešať do tejto látky nejaký zjemňujúci prípravok, ale to by znamenalo ustúpiť od čistoty, sily a okamžitého účinku tejto látky, ktorú v čistej forme používali pre jej účinky aj naši predkovia. Avšak horká chuť sa behom chvíľky vytratí a zostane iba mentolová žuvačka a zákazníci si na túto odlišnosť "Bittersky" pomerne rýchlo zvykli. Dnes má spoločnosť Bitters v portfóliu už sedem druhov žuvačiek rôznych príchutí, sily a veľkosti.

V roku 2017 sa spoločnosť rozhodla rozšíriť svoj sortiment o ďalšie produkty, ktoré čoskoro po svojom uvedení na trh získali obľubu u zákazníkov, či už sú to taurín / kofeínové cukríky rôznych príchutí, vhodné pre vodičov, študentov či zamestnancov kancelárií, alebo svetovo unikátne sušené mäso s názvom Jerky-Bitters s prísadou už spomínaného kofeínu a novo aj guarany, ktoré sa vyrába pod veľmi dôslednou technologickou kontrolou u popredného svetového výrobcu. A veľmi očakávané novinky, ktoré budú predstavené v lete 2018, sú rezance z koreňa Konjac pod názvom Shirataki-Bitters fit - výborné veľmi zdravé bezlepkové cestoviny s veľmi nízkou kalorickou hodnotou a v neposlednom rade tiež izotonický nápoj Iont Drink Bitters.

Spoločnosť Bitters plánuje aj naďalej inovovať a zavádzať do svojho portfólia nové potraviny a doplnky stravy. Veríme, ze výrobky spoločnosti Bitters zaujmú každého, kto hľadá doplnenie energie a záleží mu na zdravom spôsobe života.